Hillstone Bodrum Hotel & Spa

20.000 m² alan içinde toplam 96 odası ile misafirlerini ağırlayan Hillstone Bodrum Hotel & Spa, muhteşem mimarisi ile Bodrum’un en yeni ve lüks otelleri arasında yer alıyor. Tesisin odaları, restoranı ve açık havuzları; Ege Denizi, Bodrum Kalesi, yat limanı ve Kos Adası manzarasına sahip… Tesisin palmiye, muz ağaçları ve yemyeşil bitkiler ile bezeli bahçesinde keyifle vakit geçirebilir ve huzurlu anlar yaşayabilirsiniz.
1Villa
96Oda
3Restaurant
4Bar
6Havuz

Hotel & Spa

1. Tesis
Tesisin odaları, restoranı ve açık havuzları; Ege Denizi, Bodrum Kalesi, yat limanı ve Kos Adası manzarasına sahip… Tesisin palmiye, muz ağaçları ve yemyeşil bitkiler ile bezeli bahçesinde keyifle vakit geçirebilir ve huzurlu anlar yaşayabilirsiniz.
2. Lezzet
Muhteşem manzaraya hakim Vavilon Nights A la Carte Restaurant’ta ise Akdeniz mutfağından esinlenmiş uluslararası tatları deneyimleme imkanı bulabilirsiniz. Mondale Restaurant’ında, yerel Bodrum lezzetleri de sizi bekliyor.
3. Spa & Wellness
SPA by Hillstone; 2,500 m² alan içinde ısıtılmış kapalı havuz, VIP SPA, son teknoloji cihazlarla donatılmış fitness merkezi, 3 adet Türk hamamı, sauna, farklı konseptli masaj odaları, cilt ve vücut bakım odaları, sağlıklı yaşam programları bölümlerinden meydana geliyor.
4. Toplantı & Organizasyon
Tesiste üst düzey toplantılar için yüksek teknolojilerle donatılmış 20 - 150 kişi kapasiteli 4 adet toplantı salonu da mevcut. Helikopter pisti de bulunan tesis, şehir merkezi ve tarihi yerlere sadece 1 km uzaklıkta konumlanıyor.